Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

فرهادی ومرزهای ناممکن .

oskar

اصغر فرهادی با فیلم فروشنده یک بار دیگر جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان اسکار  را کسب کرد. آقای فرهادی در سال 2012 نیز با فیلم جدایی نادر از سیمین برنده جایزه اسکار شده بود.
این کارگردان صاحب نام ایرانی در اعتراض به فرمان مهاجرتی جنجال برانگیز دونالد ترامپ از شرکت در مراسم اسکار خودداری کرد. فرهادی. انوشه انصاری و فیروز نادری را به عنوان نمایندگانش برای شرکت در هشتاد و نهمین مراسم اسکار معرفی کرد. انوشه انصاری در سالن برگزاری مراسمبیانیه اصغر  فرهادی را قرائت کرد:
"من متاسفم که امشب با شما نیستم.غیبت من به علت احترام به مردم کشورم و شش کشور دیگر است که با قانون غیرانسانیای که مانع ورود مهاجران به آمریکا می شود مورد بیاحترامی قرار گرفته اند."


"تقسیم کردن جهان به دسته ما در برابر دسته دشمنان ما باعث ایجاد هراس می شود و توجیه فریبکارانهای برای تجاوز نظامی و جنگ است."
"این جنگها مانع دموکراسی و حقوق بشر در کشورهایی می شود که خود قربانی تجاوزهای نظامی بوده اند."
"فیلمسازان می توانند دوربینهای خود را روشن کنند تا ویژگیهای مشترک انسانها را ضبط و کلیشههای موجود در مورد اعضای ملل و ادیان مختلف را بشکنند."
"آنها می توانند بین ما و دیگران یکدلی ایجاد کنند- یکدلیای که ما امروز بیش از همیشه به آن نیاز داریم."

با دریافت این جایزه اسکار فرهادی دد کنار دسیکا . برگمان . و فلینی چهامین کارگردانی است که دو بار جایزه بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان را به خانه برده است .

جستجو

f t g m

محمد رضا معینی

reza_moeeni5.jpg

نویسنده . تهیه کننده . کارگردان

محمد رضا معینی در سال ۱۳۴۶ در قزوین متولد شد و تا پایان تحصیلات متوسطه در این شهر ماند . بعد از آن و در سال ۱۳۶۸ برای ادامه تحصیل به تهران رفت و تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته تولید تلویزیونی در دانشکده صدا و سیما آغاز و در سال ۱۳۷۴ با فراغت از تحصیل به رشت آمده و  ...   ادامه مطلب

نسیم جمالی

nasim_jamali2.jpg

بازیگر

نسیم جمالی در سال ۱۳۶۳ در شیرکوه رستم آباد به دنیا آمد. او بعد از زلزله سال ۶۹ رودبار که خانه شان را تخریب کرد به همره خانواده به رشت آمد و تحصیلات خود را تا مقطع لیسانس جامعه شناسی در همین شهر به انجام رسانید. او از سال ۱۳۸۳ فعالیت های نمایشی خود را با بازی در نمایش ایوانف شروع کرد و... ادامه مطلب

تصویر نقره ای بامداد

bamdad_pictuers.jpg

شرکت (با مسئولیت محدود)

تصویر نقره ای بامداد از سال ۱۳۹۱ به همت جمعی از هنرمندان عرصه تاتر و تلویزیون و سینما که هر یک در زمینه حرفه خود سالها تجربه کسب کرده اند و آثار تولیدی متعدد آنها در صفحه تولیدات بامدادی این سایت قابل مشاهده است . با هدف معرفی جزابیت های فرهنگ ایرانی از طریق تولید آثار ماندگار تلویزیونی و سینمایی ... ادامه مطلب